O nás

Jsme stabilní česká společnost specializující se na dodávky odborných, organizačních a administrativních služeb především v oblasti automotive. Více jak 20 let spolupracujeme s význačnými dodavateli do koncernu Volkswagen AG. Naším největším odběratelem je firma ŠKODA AUTO a.s.

Nejvýznamnější aktivitou současnosti jsou dlouhodobé dodávky služeb přímo do Škoda Auto a.s. Jde o vysoce kvalifikované práce, které zajišťují týmy odborníků a specialistů sestavené z našich vlastních zaměstnanců. Umíme nabídnout řešení pro kohokoli, a to ve velmi krátkých termínech a přesně na míru. Díky dlouholetým zkušenostem především z automotive, jsme schopni zajistit odborné služby pro vedení projektů, administrativu, zkušebny, laboratoře, či krátkodobé profesionální a specifické činnosti. Vychováváme si vlastní odborníky, které respektujeme, podporujeme, motivujeme je a poskytujeme jim osobní rozvoj. Samozřejmostí jsou odborná školení, jazykové kurzy, motivační pohovory, bonusy, benefity, workshopy a teambuildingy.

Náš odborný personál pracuje například v oblastech vývoje elektro, příslušenství nebo nákupu přímo v areálu ŠKODA AUTO, kam dlouhodobě dodáváme také IT služby. Jedná se především o vývoj a správu webových a účelových firemních aplikací. Tuto činnost jsme postupně rozšířili až na současnou nabídku služeb uniSMART: vývoj a správa webových stránek, komplexní správa sociálních sítí, tvorba videí, soundbranding. Využíváme vlastní nahrávací studio včetně potřebné profesionální techniky.

Vize firmy

jin a jang
jin a jang

Každý dělá činnost, která ho baví, je v ní dobrý, svět ji potřebuje a dostane za ni dobře zaplaceno. Zákazníci jsou spokojeni s vysokou kvalitou dodaných služeb, osobním nasazením našich zaměstnanců i odpovídajícími cenami a s důvěrou se na nás opakovaně obracejí.

Mise firmy

Za našimi zaměstnanci stojí vysoce profesionální podpůrný tým.

Pomocí pozitivně nastavené firemní kultury poskytujeme zaměstnancům vstřícné pracovní prostředí

Pracujeme v týmech

Vybíráme si dobré lidi. Naši zaměstnanci jsou kompetentní k výkonu dané služby prokazatelným know how i zkušenostmi

Umístíme správné lidi na správné místo.

Náš zaměstnanec je součástí týmu.

Vyznáváme a praktikujeme principy svobodné, etické a slušné firmy

Podporujeme spolupráci místo rivality

Dokážeme vše, co si umíme představit.

Vědomě si tvoříme, co chceme zažívat

ČeštinaAngličtinaNěmčina